ارز True USD

ترو یو اس دی چیست؟ (True USD)

ارز دیجیتال ترو یو اس دی TrueUSD با نماد TUSD یک رمزارز پایدار یا stablecoin با پشتوانه ارز فیات دلار آمریکا (USD) است که تأییدیه های منظم وثیقه های پشتوانه قرار داده شده و محافظت قانونی در برابر سوءاستفاده از دلارهای پشتوانه شده را در اختیار کاربران خود قرار می دهد. TrueUSD توسط بستر TrustToken، پلت فرمی که با مؤسسات ثبت نام شده و بانکهایی که وجوه پشتیبان نشانه های TrueUSD را در اختیار دارند، منتشر شده است. وجوه USD به طور مرتب در گواهی های تعیین شده تأیید می شود و در حساب های سپرده شخص ثالث نگهداری می شود به گونه ای که TrustToken دسترسی مستقیم به وجوه نداشته باشد.

در حال حاضر بیش از 133 میلیون واحد از این ارز به ارزش تقریبی 133 میلیون دلار در دنیا وجود دارد.

ترو یو اس دی چیست؟

TrueUSD یک رمزارز پایدار مبتنی بر ERC20 است که به پشتوانه دلار آمریکا شکل گرفته است، به این معنا که به ازای هر واحد ترو یو اس دی، یک واحد دلار آمریکا به صورت واقعی در یک صندوق ذخیره می شود که این ذخیره توسط موسسات حسابرسی قانونی مورد بررسی قرار گرفته و گزارشات آن به دارندگان ترو یو اس دی ارائه می شود. TrueUSD از چندین حساب سپرده برای کاهش ریسک طرفین استفاده می کند و به دارندگان توکن ها حمایت قانونی در برابر سوء استفاده می دهد. TrueUSD اولین توکن است که بر روی پلت فرم TrustToken ساخته شده است.

تیم ترو یو اس دی

اعضای این تیم از دانشگاه های استنفورد، برکلی، پالانتیر و گوگل شکل گرفته اند. پشتیبانان آن شامل Founder Fund Angel، Stanford StartX و شرکت سرمایه گذاری Blocktower Capital است. تیم TrueUSD با همکاری WilmerHale و White & Case یک چارچوب قانونی برای وثیقه ایجاد کرده و دارای شبکه ای از شرکای بانکی قابل اعتماد و شناخته شده است.

شرکت TrustToken کیست؟

TrustToken یک بستر برای ایجاد توکن با دارایی های پشتیبان است که به راحتی می توانید در سراسر جهان آنها را بخرید و بفروشید. به عنوان مثال، طلا به طلا یا توکن دلار به دلار.

True USD برای چه کسانی مفید است؟

نسخه آلفای این ارز برای رفع نیازهای سریع صرافی های آنلاین، تجارت کنندگان ارزهای دیجیتال و موسسات مالی توسعه داده شد. اما به طور کلی این ارز آنطور که در وب سایت شرکت Trust Token ذکر شده است برای گروه های زیر مناسب است:

  • صرافی های ارزهای دیجیتال و کاربران آنها: صرافی های رمزارزها و کاربران آنها برای معاملات ارزهای دیجیتال معمولاً به رمزارزهای پایدار نیاز دارند تا در خلال نوسانات از مشکلات احتمالی به دور بمانند. در این میان مهمترین ویژگی ترو یو اس دی پایدار بودن قیمت این ارز است که انتظاری جز این نیز از آن نمی رود.
  • بازارها و اقتصادهای در حال رشد: برخی از اقتصادهای در حال رشد برنامه ریزی بسیار بلندمدتی برای استفاده از ارزهای دیجیتال به دلیل فواید زیاد آن کرده اند.
  • موسسات و نهادهای مالی: موسسات مالی و بانک هایی که قصد ورود به حوزه ارزهای دیجیتال دارند، با خرید این ارزها (رمزارزهای پایدار) در واقع کمترین ریسک ها را متحمل می شوند.

در نسخه آلفا از ارز ترو یو اس دی، بازخرید ارز تنها برای سفارش ای حداقل 1000 دلاری مکن بوده است.

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *