دیویژن 2 جنگ سالاران نیویورک

بررسی بازی The Division 2 Warlords of New York

مشخصات کلی بازی The Division 2

پلتفرم PlayStation 4 ، PC  ، XBOX One
توسعه دهنده Massive Entertainment
ناشر Ubisoft
ژانر: نقش آفرینی، شوتر سوم شخص
تاریخ انتشار March 3, 2020
رده سنی بالای 18 سال
دانلود بازیدانلود نسخه PC بازی Division 2

بررسی بازی دیویژن 2 جنگ‌سالاران نیویورک

داستان بازی Tom Clancy’s The Division 2 با بسته الحاقی جنگ سالاران نیویورک (Warlords of New York) ادامه پیدا می کند. این عنوان روایت محور، داستانی جدید به همراه دارد. همچنین ویژگی ها، اسلحه ها و ابزار جدیدی را نیز ارائه می کند. در این بررسی به همه این ها می پردازیم، پس تا پایان با ما همراه باشید و نظرات خود را به اشتراک بگذارید.

بسته الحاقی Warlords of New York بیشتر شبیه به عناوینی است که بعد ها از آن به عنوان یک بازی مستقل نام برده می شود. این بسته شامل منطقه و نقشه جدید، داستان جدید، گیم پلی پیچیده و خیلی چیز های دیگر می شود. اما باید به جایی برویم که همه چیز در آن آغاز می شود: نیویورک.

نقشه بازی دیویژن 2 فرماندهان نیویورک
نقشه بازی دیویژن 2 فرماندهان نیویورک

داستان بازی

در این قسمت، پس از درخواست فوری کمک از نیویورک، وارد جنوب منهتن می شویم. به عنوان بازیکن، با نیویورک جدیدی نسبت به نسخه اول بازی مواجه می شویم. نسخه اول در مرکز منهتن بودیم و شاهد آب و هوای برفی و حال و هوای کریسمس هستیم. اما در بسته Warlords of New York مانند نسخه دوم The Division آب و هوای تابستانی را شاهد هستیم. همانطور که از عنوان بازی پیدا است، در این بسته الحاقی به دنبال “جنگ سالاران نیویورک” هستیم. البته در این بررسی داستان بازی رو لو نمی دهیم! نگران نباشید. ماموری خشن و سرکش به نام آرون کینز به نحوی موفق به متحد کردن همه جناح ها تحت فرماندهی خود شده است و سعی در نابودی شهر با یک ویروس ناشناخته دارد.

با مقدمه بالا به بررسی نقشه بازی و گستردگی آن می پردازیم. همچنین به سیستم تیراندازی ها و مکانیک های گیم پلی سخت بازی می پردازیم.

داستان نیویورک

باید بگوییم که داستان این بسته الحاقی در حد بازی های طراز اول نیست. از طرف دیگر کسی هم انتظاری ندارد که داستان باید بهترین باشد. هدف داستان در این بازی کشاندن بازیکن به انواع تیراندازی های جذاب و نفس گیر است. بسته الحاقی Episode 3: Coney Island مقدمه ای برای عنوان فعلی است. همانطور که برای اولین بار بعد از مدتی طولانی درباره آرون کینز می شنوید. داستان از جایی شروع می شود که ماموری مسئولیت پشتیانی از نیویورک را بر عهده دارد. من به جزئیات داستان نمی پردازم، اما شما باید چهار نفر از افراد ارشد آرون کینر را شکار کنید. در طول بازی، اطلاعات کافی برای رسیدن به خود کینز را به دست می آورید. در حقیقت این همان چیزی است که “Manhunts” به The Division 2 خواهد آورد. بنابراین، داستان واقعاً مناسب و یکپارچه بازی است که شما را مجاب می کند تا مأموریت های داستانی را انجام دهید. نه تنها برای به دست آوردن امکانات بیشتر، بلکه برای به دست آوردن حس موفقیت.

پیشتر گفتم که جنگ سالاران نیویورک چیزی بیشتر از یک بسته الحاقی است. پر از ماموریت ها و فعالیت های مختلف open-world، جنوب منهتن می تواند یک نقشه کامل برای یک بازی دیگر در این مجموعه باشد. در مقایسه با بازی اصلی و واشنگتن دی سی، نیویورک شما را خسته نمی کند. در تمام مدتی که مشغول بازی بودم، هنگام راه رفتن برای رسیدن به ماموریتی دیگر، همیشه درگیری هدف داری با دشمنان داشتم.

دیویژن 2 جنگ سالاران نیویورک
دیویژن 2 جنگ سالاران نیویورک

گیم پلی

جنوب منهتن با نسبت های واقعی نیویورک خلق شده اند و از این بابت باید به توسعه دهندگان بازی آفرین گفت. با این حال، این نسبت واقعی فقط برای جلوه خوب در دید بازیکنان طراحی نشده است. به نظر می رسد توسعه عمودی نقشه به توسعه دهندگان این امکان را داده است تا روی تنوع مبارزات و بهتر شدن آن ها تمرکز کنند. دشمنان در نقطه به نقطه شهر به دنبال تیراندازی به سوی شما هستند. با مبارزات عمودی و افقی، جنگ سالاران نیویورک توانسته است سیستم تیراندازی در The Division 2 را به نحو خیلی خوبی ارتقا ببخشد. در جنگ سالاران نیویورک سطح قدرت بازیکن از 30 به 40 ارتقا پیدا کرده است. که به شما امکان این را می دهد که به ابزار قدرتمند تری دست پیدا کنید و تجربه پایان بازی را بهتر می کند.

جدای از این موارد، نمی توان گفت مراحل تغییر زیادی نسبت به نسخه اصلی پیدا کرده است. منطقه ای را تصرف می کنید، آن را برای مدتی تحت فرمان خود در می آورید، رهبر دشمنان را می کشید و ادامه ماجرا. اما حس متفاوتی نسبت به عناوین قبلی در هنگام اتمام ماموریت ها به شما دست می دهد. هم چنین در جنگ سالاران نیویورک، غنائمی هم که به دست می آورید خاص و پیچیده است. دیگر نگران به دست آوردن غنائمی که بعضی گیمر ها آن ها را “آشغال” می نامند نباشید. پایان بازی یک تجربه خوبِ گیمینگ است.

Manhunts، فصل ها و پایان

حداکثر سطح بازیکن در The Division 2 عدد 30 است. اما اگر به بالاترین سطح نرسیدید می توانید شخصیت جدیدی خلق کنید تا از سطح 30 به بازی ادامه دهید. جنگ سالاران نیویورک به روز رسانی “فصلی” را ارائه می دهد. با هر آپدیت باید به دنبال شخصیت جدیدی مانند آرون کنز باشید تا به غنائم جدید تری دست پیدا کنید.

در طرف دیگر بازی مملو از باگ است. با وجود ویژگی های جدید، در حال حاضر باگ های زیادی در بازی وجود دارند. دشمنانی که نمی توانید با آن ها صحبت کنید، موانعی که پشت آن ها گیر می کنید از جمله عواملی هستند که باعاث تجربه بد می شوند. درست در لحظه ای که از تیراندازی و نبرد لذت می برید، بدترین اتفاق این است که پشت مانعی گیر کنید و کشته شوید. البته ناگفته نماند یوبی سافت در بیاینه هایی از رفع باگ های بازی خبر می دهد.

نتیجه گیری

جنگ سالاران نیویورک مانند یک نسخه جدید از دنباله The Division است. به جز باگ های بازی، این بسته الحاقی ارتقای خیلی خوبی به گیم پلی داده و ویژگی جدیدی را ارائه کرده است. با بازگشت به نیویورک، فعالیت زیادی در سطح شهر وجود دارد. اگر سطح سختی و پیچیدگی بازی را زیاد کنید می توانید کنترل گوشه ای از شهر را برای یک ساعت در اختیار بگیرید.

در نهایت با فرض اینکه این عنوان آغازی برای توسعه طولانی مدت The Division 2 است، جنگ سالاران ارزش بهای پرداختی و وقتی که از شما می گیرد را دارد.

بررسی بازی ها در بخت

بررسی بازی دث استرندینگآشنایی با بازی کنترل
آشنایی با بازی سیمز 4: دانشگاهآشنایی با بازی DQB2
آشنایی با بازی Walking Dead
One Ping
  1. Pingback: بررسی بازی The Pedestrain - بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *