بازی بورا در وان ایکس بت

بازی بورا (Bura) در سایت وان ایکس بت

بازی بورا (به انگلیسی: Bura) یکی از بازی های فانتزی در سایت شرط بندی وان ایکس بت است که با استفاده از ورق‌ها انجام می شود.

بورا (Bura)

در ادامه معرفی بازی های سایت وان ایکس بت به معرفی بازی بورا (به انگلیسی: Bura) خواهیم پرداخت. در بازی بورا پیش از شروع باید مبلغ شرط خود را مشخص کنید.

حداقل مبلغ برای شرکت در این بازی 430 تومان و حداکثر 8 میلیون 700 هزارتومان است. وقتی بازی آغاز می‌شود شما و حریفانتان هر یک سه کارت دریافت می‌کنید.

بالاترین کارتی که در بسته کارت ها باقی مانده است، به رو می‌شود و به پایین بسته کارت ها منتقل می‌شود. به این کارت Trump این بازی می‌گویند.

حالا شما می‌توانید که اولین حرکت خود را با یک، دو و یا سه کارت از همان دسته انجام دهید.

حریف شما باید برای شکست دادنتان یک کارت با ارزش بالاتر از همان دسته کارت Trump رو کند. اگر حریف شما تمام کارت‌ها را شکست دهد، تمام کارت های روی میز هر دو بازیکن را جمع می‌کند.

بازی بورا در وان ایکس بت
بازی بورا در وان ایکس بت

اگر حداقل یک کارت باقی بماند که شکست نخورده بود، نوبت شما است که به حریفتان حقه بزنید. اگر حقه شما بازهم شکست نخورد، باید کارت را روی میز به رو قرار دهید تا در طول جریان بازی بتوانید مجموع کارت های به رو شده روی میز را محاسبه کنید.

بازیکنان هر کدام تا زمانی که سه کارت داشته باشند، از دسته کارت‌ها، کارت بر می‌دارند.

اولین بازیکنی که پایان بازی را اعلام کند، باید 31 امتیاز یا بیشتر برای بردن بازی داشته باشد. بازیکن تنها زمانی می تواند اعلام پیروزی و پایان بازی کند که نوبت بازی او باشد. اگر بازیکن اعلام پایان بای کند، ولی 31 امتیاز را کسب نکرده باشد، بازنده بازی خواهد شد.

بورا در این بازی به معنای هر یک از سه کارت Trump است. اگر بازیکن هر یکی از این ترکیب ها را داشته باشد، بدون در نظر گرفتن امتیازات برنده بازی است. در این حالت بازیکن کارت های حریف را رو خواهد کرد.

مسکو (Moscow) شامل سه ورق آس می‌شود. اگر یک بازیکن مسکو داشته باشد، فوراً برنده بازی است، حتی اگر حریفش Bura داشته باشد.

Molodka (مولودکا): اگر بازیکنی مولودکا داشته باشد می‌تواند هنگامی که نوبت حریفش است، یک حرکت انجام دهد.

در یک دسته 36 تایی ارزش کارت‌ها اینگونه خواهد بود: 6، 7، 8، 9، J، Q، K، 10، A

فیلم بازی بورا

بازی بورا (Bura)

بازی‌های وان ایکس بت

پیش از این از بازی‌های موجود در گیم سنتر وان ایکس بت، بازی بالا یا پایین 7 (Under and Over 7) و بازی بازی شیر یا خط (Heads or Tails) را نیز معرفی کرده بودیم.

بازی داتا 21 در واقع همان بازی ورق معروف است که باید جمع ورق های شما به 21 برسد. درواقع این بازی نسخه ای تقریباً مشابه با بازی 21 (بلک جک) معروف است.

کارشناس تولید محتوا و مترجم زبان‌های انگلیسی، آلمانی و روسی. از 16 سالگی به فعالیت‌های اینترنتی علاقه‌مند بودم و از به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با دیگران لذت می‌بردم. پس از 10 سال فعالیت رسانه‌ای تمایل دارم تجربه جدیدی را در مجله سرگرمی بخت و اقبال کسب کنم.

1 یک نظر

  1. محبوبه موگویی پاسخ

    سلام وقت بخیر .میشه لطف کنید منو برای کار در سایتهای انفجار کمک کنید چه سایتی خوبه ممنونم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *