تاریخ:نوامبر 29, 2021
بازی اسلات Wizard’s Wand Money Up

نقد و بررسی بازی اسلات (Wizard’s Wand Money Up)

شنل و کلاه جادوگری خود را بپوشید و خود را برای یکی از جذاب‌ترین بازی‌های اسلات‌ آنلاین آماده کنید. Wizard’s Wand Money Up از طراح و توسعه‌دهنده استرالیایی Ainsworth یک محصول جدید در دنیای ماشین‌های اسلات آنلاین است که برخی از بزرگ‌ترین جک‌پات‌ها را خارج از اسلات‌های پیشرفته ارائه می‌دهد. Wizard’s Wand Money Up دارای یک بازی جایزه ویژه است که می‌تواند تا 625 برابر شرط شما را بپردازد، و ارزش توجه جدی هر گیمری را دارد. برای آشنای بیشتر با این بازی، ادامه این مقاله را از مجله بخت از دست ندهید.

نمای کلی بازی

اولین چیزی که هنگام بازی Wizard’s Wand Money Up متوجه خواهید شد این است که طراحی آن تا حدودی با اکثر بازی‌های اسلات‌ کازینو آنلاین متفاوت است. این به این دلیل است که طراح و توسعه‌دهنده، Ainsworth، ریشه در اسلات کابینت‌های زمینی دارد – و این واضح است. وقتی بازی Wizard’s Wand Money Up را شروع می‌کنید، ردیف‌های جایزه اضافی را خواهید دید که در بالای شبکه 3×5 در سمت چپ صفحه قرار دارد. هر ردیف پلکان جایزه مخصوص به خود را دارد. در سمت راست پایین یک کنترل پنل وجود دارد، در حالی که اطلاعات مربوط به جکپات‌های Mini، Minor، Major و Grand موجود در بالا سمت راست، زیر لوگوی بازی ظاهر می‌شود. با این همه تمرکز روی جوایز و جک‌پات‌ها، به راحتی می‌توان فهمید که این عنوان به‌ویژه برای گیمرهایی طراحی شده است که اسلات‌های آنلاین با پتانسیل پول واقعی را ترجیح می‌دهند.

نمادهای روی ریلزها (ردیف‌ها) کارت‌های سلطنتی کم ارزش از 10 تا آس، و نمادهای با ارزش بالا هستند که به طور مناسب جادویی به نظر می‌رسند – یک معجون، یک طومار، یک جغد و یک جادوگر.wild  در این بازی یک دیگ جادویی است و تعدادی نماد پراکنده وجود دارد – کتاب افسون و افزاینده‌های 1x، 2x و 3x.

مطالب مرتبط: آموزش و بررسی بازی اسلات ولف ران (Wolf Run)

نحوه بازی

بازی اسلات Wizard’s Wand Money Up
بازی اسلات Wizard’s Wand Money Up

Wizard’s Wand Money Up بر اساس خطی از نمادها (ردیف‌هایی در یک ماشین اسلات افقی، عمودی یا مورب که می‌تواند برنده یک جکپات شود)، است. 100 عدد از این خط‌ها (ردیف‌ها) وجود دارد که می‌توانید روی آن‌ها شرط‌بندی کنید. اما در قسمت کنترل پنل می‌توانید انتخاب کنید که چند تا از این ردیف‌ها در بازی وجود داشته باشد، که حداقل تعداد آن 25 است. این خطوط از چپ به راست اجرا می‌شوند و از اولین ردیف شروع می‌شوند. مرحله بعدی این است که سطح شرط‌بندی خود را انتخاب کنید. حداقل شرط‌بندی 0.50 دلار در هر چرخش است و حداکثر شرطی که می‌توانید بگذارید 80 دلار است. بیشترین پرداخت ممکن در حداکثر شرط 50000 دلار است.

سپس نوبت به فشار دادن دکمه چرخش می‌رسد. عملکرد چرخش خودکار به شما این امکان را می‌دهد تا حداکثر 25 چرخش خودکار را انتخاب کنید. ترکیب‌های برنده زمانی تشکیل می‌شوند که 3 یا چند نماد از یک نوع روی یک خط فرود می‌آیند.  Wizard’s Wand Money Up یکی از اسلات‌های آنلاین ساده‌تر در بازار است. به غیر از چرخش رایگان و بازی Money Up، هیچ ویژگی خاص منحرف‌کننده‌ای وجود ندارد. این باعث می‌شود که Wizard’s Wand Money Up یک اسلات آنلاین عالی برای بازیکنانی باشد که عمدتاً به پتانسیل برنده شدن واقعی یک بازی علاقه دارند.

گرافیک

طراحان بازی Wizard’s Wand Money Up به دنبال ظاهری ساده و مطابق با زیبایی شناسی کلی بازی بودند. نمادهای با مضمون جادویی واضح و چشم‌نواز هستند و به نظر می‌رسد که دیگ wild واقعا می‌جوشد. افزاینده‌های 1x، 2x و 3x پراکنده با درخشش در هنگام فرود، هیجان را افزایش می‌دهند، و نردبان‌های جایزه با رنگ‌های چشمک‌زن خود به نگه داشتن بازیکن در لبه صندلی خود کمک می‌کنند. موسیقی متن آن نیز جادویی و مناسب است که یک جادوگر واقعی احتمالاً از آن لذت خواهد برد.

ویژگی های بازی اسلات Wizard’s Wand Money Up
ویژگی های بازی اسلات Wizard’s Wand Money Up

ویژگی‌ها

Wizard’s Wand Money Up دو ویژگی خاص دارد که آن را به یکی از رضایت‌بخش‌ترین اسلات‌های آنلاین واقعی تبدیل می‌کند. آن دو ویژگی چرخش رایگان و بازی Money Up هستند. ویژگی چرخش رایگان زمانی فعال می‌شود که کتاب افسون در یکی از ردیف‌ها ظاهر شود. شما با 6 چرخش رایگان شروع می‌کنید و اگر تعداد بیشتری از آن کتاب‌های افسون بدست آورید، می‌توانید 4 چرخش دیگر دریافت کنید. نکته جالب در مورد این ویژگی این است که ورق های بازی انگار با جادو یک به یک شروع به ناپدید شدن می‌کنند. تنها نمادهای با ارزش بالا تا رسیدن به آخرین چرخش باقی می‌مانند.

وقتی افزاینده‌های 1x، 2x و 3x روی ردیف‌ها قرار می‌گیرند، حتی بهتر است. 6 یا بیشتر از این نمادها را جمع‌آوری کنید تا ویژگی Money Up را راه‌اندازی کنید – 3 چرخش رایگان با یک افزاینده تصادفی. این نردبان‌های جایزه را بالای ردیف‌های بازی اضافه می‌کند. می‌توانید مشاهده کنید که چگونه مقادیر روی نردبان‌ها از طریق هر افزاینده در ردیف‌های زیر تقویت می‌شوند. اگر نماد Money Up در طول یک ویژگی روی یک ردیف قرار گیرد، یک پله از نردبان جایزه بالا می‌روید و یک چرخش رایگان دیگر دریافت می‌کنید. جکپات‌ها زمانی تعلق می‌گیرد که نمادهای Golden Money Up در پله‌ی دوم آخر نردبان جایزه قرار بگیرند.

مطالب مرتبط: آموزش و بررسی بازی اسلات جیمی هندریکس

جوایز و جک‌پات‌ها

Wizard’s Wand Money Out یک انتخاب عالی برای گیمرهایی است که دوست دارند اسلات آنلاین با پول واقعی بازی کنند، زیرا دارای چهار گزینه جکپات است. جکپات Mini 1 برابر کل شرط را پرداخت می‌کند. جکپات Minor 5 برابر، جکپات Major 100 برابر، و جکپات Grand 2500 برابر کل مبلغ شما را پرداخت می‌کند. این همان چیزی است که به طور بالقوه می‌تواند 50000 دلار را برای شما به ارمغان بیاورد، اما فراموش نکنید که برای امکان‌پذیر شدن آن باید روی حداکثر مقدار شرط ببندید. اینکه کدام جکپات را به طور بالقوه برنده خواهید شد بستگی این دارد که چند تا wild به طور همزمان روی ردیف‌ها  قرار دارد.

بازی‌های مشابه

سحر و جادو یک موضوع متداول برای ماشین‌های اسلات آنلاین است.م به معنای واقعی کلمه ده‌ها عنوان اسلات با مضمون جادویی وجود دارد. در اینجا چند مورد خوب برای شما آورده شده است: جادوی نجومی (Astronomical Magic)، جادوی کریستال (Crystal Magic)، جادوی ایرلندی (Irish Magic)، جادوی ستاره (Star Magic)، جادوگر دیوانه (Crazy Wizard) و کتاب افسون طلایی (Golden Grimoire).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *