چگونه از برگه شرطبندی استفاده کنیم؟

چگونه از برگه شرطبندی استفاده کنیم؟

برگه شرطبندی یک فرم کاغذی یا الکترونیکی است که شرط‌هایی را که می‌گذارید، مبالغ شرط و ضریب شرط‌ها را ثبت می‌کند.

برای قرار دادن‌ هر نوع شرط ورزشی، چه آنلاین و چه غیر آنلاین، باید از برگه شرطبندی استفاده کنید. در یک بنگاه شرطبندی سنتی، یک برگه شرطبندی به عنوان رسید برای شرطبندی‌هایی که انجام می‌دهید به شما داده‌ می‌شود. سپس اگر شرط شما برنده شد، برگه شرط‌بندی را به صندوقدار برگردانید تا پول خود را دریافت کنید. همراه مجله بخت باشید تا نحوه استفاده از برگه شرطبندی را یاد بگیرید.

برگه‌های شرطبندی آنلاین

برگه‌های شرطبندی الکترونیکی برای قرار دادن‌ شرط‌های ورزشی آنلاین استفاده‌ می‌شود. برخلاف نسخه‌های کاغذی که در بنگاه‌های شرط‌بندی استفاده می‌شود، آن‌ها به‌طور خودکار پرداختی را که می‌توانید از شرط‌بندی‌ها برنده شوید، محاسبه و فهرست می‌کنند.

معمولاً می‌توانید به برگه شرطبندی در سمت راست بالای هر صفحه در یک وب سایت شرطبندی ورزشی دسترسی داشته باشید. با این حال، برخی از سایت‌های شرط‌بندی تنها زمانی یک برگه شرط‌بندی را نمایش می‌دهند که روی شانس (ضریب) خاصی در بازار شرطبندی کلیک کنید.

اصول اولیه برگه شرطبندی

اگر می‌خواهید روی یک مسابقه شرطبندی کنید، استفاده از برگه شرطبندی بسیار ساده است. اگرچه تفاوت‌های کوچکی در چیدمان و قالب برگه‌های مورد استفاده توسط بنگاه‌داران مختلف وجود دارد، اما همه آن‌ها به روشی مشابه کار می‌کنند و اطلاعات یکسانی را از شما می‌خواهند. یک برگه شرطبندی شامل این عناصر است:

  • لیستی از گزینه‌هایی که می‌توانید روی آن‌ها شرطبندی کنید.
  • فضایی برای وارد کردن‌ شرط یا مقدار پولی که می‌خواهید روی انتخاب خود شرط‌بندی کنید، با واحد پولی که برای حسابتان تنظیم شده‌ است.
  • یک چک باکس E/W یا Each Way برای بازارهای شرطبندی مربوطه‌ در دسترس خواهد بود – اگر این را انتخاب کنید، پول شما به طور خودکار دو برابر می‌شود و نیمی از آن به شرط برنده در انتخاب‌های شما و نیمی دیگر به شرط برنده‌ در کل گزینه‌ها که به جایگاهی دست یافته‌ است اختصاص داده‌ می‌شود.
  • بازده یا مبلغی که در صورت برنده شدن شرط خود به دست خواهید آورد.
  • کل مبلغی که هنگام شرطبندی از حساب شما کسر می‌شود.
  • یک پیوند یا دکمه پاک کردن شرط، که می‌توانید از آن برای پاک کردن شرط از برگه شرط استفاده کنید.
  • یک پیوند یا دکمه پاک کردن برگه شرط، که می‌توانید از آن برای پاک کردن همه شرط‌ها از برگه شرط استفاده کنید.
  • یک دکمه یا پیوند شرطبندی برای ارسال شرط.

هنگامی که از یک برگه شرطبندی برای شرطبندی استفاده کردید، وجوه شرط از حساب شما کسر می‌شود و شرط در صورت حساب شما به عنوان یک شرط باز درج می‌شود. اگر بودجه کافی برای پوشش شرط نداشته باشید، از شما خواسته می‌شود وجوه را واریز کنید.

قرار دادن‌ بیش از یک شرط

لازم نیست هر بار که می‌خواهید شرط دیگری قرار دهید یک برگه شرطبندی جدید پر کنید. در بازارهای شرطبندی، به هر شرط غیرمرتبط، شرط منفرد گفته‌ می‌شود. یک برگه شرطبندی به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توانید هر تعداد شرطبندی را که انتخاب می‌کنید انجام دهید. می‌توانید چندین انتخاب انجام دهید و مقدار پولی را که می‌خواهید روی هر یک از آن‌ها قرار دهید وارد کنید.

برخی از برگه‌های شرطبندی، بردهای بالقوه هر شرط را به طور جداگانه نشان می‌دهند. سایرین کل بردهای بالقوه را برای همه شرط‌هایی که می‌گذارید نمایش می‌دهند.

شرطبندی چندتایی

شرط‌بندی چندتایی، شرط‌بندی تک شرطه روی دو یا چند انتخاب است. شرط معمولاً فقط در صورت برنده شدن تمام انتخاب‌ها پرداخت می‌شود. به محض اینکه دو یا چند انتخاب در یک برگه شرطبندی آنلاین انجام دهید، برگه به طور خودکار چندین گزینه شرط را به شما ارائه می‌دهد. اینها بسته به تعداد انتخابی که انجام داده‌اید متفاوت خواهد بود.

برای قرار دادن هر یک از شرط‌های چندتایی فهرست‌شده، به سادگی یک شرط را وارد کرده و سپس برگه شرط‌بندی را ارسال کنید. مطمئن شوید که اگر نمی‌خواهید یک شرط چندتایی قرار دهید، به طور تصادفی مقداری را در هیچ یک از این قسمت‌ها وارد نکنید. بسته به تعداد انتخاب‌هایی که انجام می‌دهید، ممکن است زمینه‌هایی برای شرط‌بندی ترکیبی نیز در اختیار شما قرار گیرد. این موارد را خالی بگذارید مگر اینکه به طور خاص بخواهید یک شرط ترکیبی قرار دهید – زیرا اینها می‌توانند ارزش شرط مورد نیاز برای شرطبندی را به میزان قابل توجهی افزایش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *