بازی زولا

راهنمای ساخت حساب کاربری در بازی زولا

همانطور که پیش از این درخصوص بازی زولا مقالاتی در مجله بخت و اقبال منتشر شد، حالا می‌خواهیم آموزش ساخت حساب کاربری و خرید سکه و طلا را برای این بازی به شما آموزش دهیم.

برای ساخت حساب کاربری خود به سایت بازی زولا مراجعه کنید و در منوی بالای صفحه از ساخت حساب کاربری (عضویت) استفاده کنید.

ساخت حساب کاربری در زولا
ساخت حساب کاربری در زولا

شما ابتدا باید یک نام کاربری برای بازی انتخاب کنید، این نام کاربری نباید قبلا در سیستم ثبت شده باشد، سپس ایمیل و رمز عبور مدنظر خود را وارد و پذیرش قوانین بازی را تیک زده و حساب کاربری خود را بسازید.

حساب کاربری در زولا
حساب کاربری در زولا

هنگامی که حساب کاربری شما در زولا ساخته شود، به شما هدایایی از طرف زولا برای استفاده در بازی اهدا خواهد شد. شما برای ارتقا قدرت خود در بازی زولا، نیاز به هزینه کردن سکه خواهید داشت. طلاهای بازی زولا برای خرید اسلحه ها، مهمات، پوسته های مختلف برای اسلحه، خرید امتیاز درون بازی، خرید مواد و فلزات مختلف برای ارتقاء اسلحه و موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید طلا بازی زولا
خرید طلا

شما از دو طریق می‌توانید اقدام به خرید طلا کنید. به صورت مستقیم می‌توانید از پلن های موجود، سکه های خود را انتخاب و خریداری کنید. به غیر از این از روش کد طلا هم می‌توانید بازی خود را ارتقا دهید. کد طلای بازی زولا، کدهای ویژه ای هستند که برای دریافت طلا از کانال هایی به غیر از سایت زولا طراحی شده اند. وقتی شما این کدها را خریداری می کنید، می بایست آنها را در قسمت “فعال سازی کد” در سایت زولا ثبت کنید تا طلای داخل کدها، به حساب شما داخل بازی منتقل شود.

خرید کد طلای زولا
خرید کد طلای زولا

منتظر آموزش های بعدی بازی زولا باشید.

متخصص تولید محتوا و مترجم زبان‌های انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی هستم. از ۲۰ سالگی به فعالیت‌های اینترنتی علاقه‌مند بودم و از به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با دیگران لذت می‌بردم. پس از چند سال فعالیت در زمینه تولید محتوا، تمایل دارم تجربه جدیدی را در مجله سرگرمی بخت کسب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *