بازی زولا

دانلود بازی زولا (Zula)

Zulaزولا یک بازی شوتر اول شخص آنلاین است. در این بازی رایگان می توانید اسلحه و مهمات خود را سفارشی کنید و با تشکیل تیم خود با تیمهای دیگر از سراسر کشور رقابت کنید

اگر از علاقمندان به بازی هایی مثل کانتر (Counter Strike) هستید، بازی زولا هم یک بازی تیراندازی و اکشن شوتر است که مشابه بازی کانتر طراحی شده است. نسخه ایرانی بازی زولا توسط سورنا‌ گیمز، مد‌ بایت گیمر طراحی و عرضه شده است، این بازی، پرداخت‌های درون برنامه ای دارد که به راحتی از طریق کارت های بانکی قابل پرداخت هستند.

در این بازی دو دسته به رقابت می‌پردازند، یک گروه ضربت که وظیفه مقابله با یک گروه تبهکار را برعهده دارند. در این بازی می‌توانید اسلحه‌ها و مهمات خود را سفارشی بر اساس نیاز خود تنظیم کنید. شما حتی این قابلیت را دارید که رنگ اسلحه خود را عوض کنید، برای اینکار نیاز به سکه درون برنامه ای دارید که یا از طریق خود برنامه و طی مراحلی به دست خواهید آورد، یا از طریق خرید درون برنامه ای، آن را تهیه می‌کنید.

کیفیت گرافیکی بازی زولای ایرانی، به مانند بازی های معروف تیراندازی مانند Battlefield و یا Call of Duty نیست ولی کیفیت قابل قبولی از نظر طراحی دارد. این بازی 1.7 گیگابایت حجم دارد و برای اجرا نیاز به سیستمی حرفه ای ندارد.

 سیستم مورد نیاز برای زولا
مشخصات سیستم مورد نیاز برای بازی زولا

دانلود پارت اول بازی زولا | دانلود پارت دوم بازی زولا

کارشناس تولید محتوا و مترجم زبان‌های انگلیسی، آلمانی و روسی. از 16 سالگی به فعالیت‌های اینترنتی علاقه‌مند بودم و از به اشتراک گذاشتن تجربیاتم با دیگران لذت می‌بردم. پس از 10 سال فعالیت رسانه‌ای تمایل دارم تجربه جدیدی را در مجله سرگرمی بخت و اقبال کسب کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *