بازی سرداب جنگ صلیبی

بازی سرداب جنگ صلیبی (Crypt Crusade) در وان ایکس بت

بازی سرداب جنگ صلیبی (به انگلیسی: crypt crusade) یکی از بازی های فانتزی در بخش گیم سنتر وان ایکس بت است.

بازی سرداب جنگ صلیبی (Crypt Crusade)

بازی سرداب جنگ صلیبی
بازی سرداب جنگ صلیبی

در این بازی یک مسیر 48 بلاکه وجود دارد که بعضی از بلاک‌ها خالی هستند، بعضی آن‌ها جوایزی دارد و بعضی از آن‌ها هم پایان بازی را با «R.I.P» نشان می‌دهد.

در این بازی مبلغ شرط را مشخص می‌کنید، وقتی گزینه «Make a move» را زدید با توجه به عدد مشخص شده بر روی قطب نما که از 1 تا 6 به طور خودکار حرکت می‌کند.

اگر بروی یک بلاک با جایزه قرار بگیرید و یا بر روی یک خانه خالی قرار بگیرید، مبلغ شرط در ضریب نشان داده شده ضرب خواهد شد.

می توانید مبلغ جایزه را بردارید ویا به ادامه بازی بپردازید. اگر بر روی یک خانه خالی بروید، بازی ادامه پیدا می‌کند.

اگر بر روی خانه «R.I.P» قرار بگیرید، بازنده اید و بازی به اتمام می رسد.

اگر بتوانید از تمام 48 خانه عبور کنید، به جایزه نهایی خواهید رسید.

بازی‌های وان ایکس بت

پیش از این از بازی‌های موجود در گیم سنتر وان ایکس بت، بازی بالا یا پایین 7 (Under and Over 7) و بازی بازی شیر یا خط (Heads or Tails) را نیز معرفی کرده بودیم.

بازی داتا 21 در واقع همان بازی ورق معروف است که باید جمع ورق های شما به 21 برسد. درواقع این بازی نسخه ای تقریباً مشابه با بازی 21 (بلک جک) معروف است.

از دیگر بازی‌های وان ایکس بت سوپر ماریو (به انگلیسی:Super Mario) یکی از بازی‌های فانتزی است که توسط نینتندو طراحی شده است و از محبوبیت بالایی برخودار است.

بازی جنگ های صلیبی

جنگ‌های صلیبی (به انگلیسی: Stronghold: Crusader) یکی از بازی‌های استراتژی است که در سال 2002 منتشر شده بود و از محبوبیت بالایی برخودار بود.

Stronghold Crusader
جنگ های صلیبی

این بازی از دسته بازی های استراتژی بود که در آن شخصیت‌ها و کاراکترهای مختلفی به صورت استراتژی به مبارزه با یکدیگر برای افزایش قلمروشان می‌پرداختند.

بازی سردار جنگ های صلیبی هم بخشی از تاریخ جنگ های صلیبی است که در وان ایکس بت به صورت بازی فانتزی مورد استقبال قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *