my-hero-ones-justice-2

بررسی بازی My Hero One’s Justice 2 (لینک دانلود)

مشخصات کلی بازی My Hero One’s Justice 2

پلتفرم PlayStation 4 ، Switch ، PC  ، XBOX One
توسعه دهنده Byking
ناشر Bandai Namco
ژانر: مبارزه ای
تاریخ انتشار 13 March 2020
دانلود بازیدانلود بازی My Hero One’s Justice 2

نسخه های قبلی My Hero

اولین نسخه از این مجموعه بازی ها با نام My Hero Academia در سال 2016 منتشر شد. داستان Izuki و نبرد او در لیگ قهرمانان و همچنین انواع شخصیت های جذاب و رنگارنگ، نظر علاقه مندان به هنر انیمه را به خود جلب کرد. همچنین مبارزات این بازی نظر علاقه مندان بازی های مبارزه ای را نیز به خود جلب کرد. در سال 2018 نیز عنوان My Hero One’s Justice توانست با شروعی با مزه، و مبارزات لذت بخش 3 بعدی خود بار دیگر چشم ها را به خود خیره کند. حال نسخه سوم منتشر شده است و حرف های زیادی برای گفتن دارد.

داستان بازی My Hero One’s Justice 2

مبارزات در My Hero One’s Justice 2  شکل 3 بعدی و جذاب خود را حفظ کرده است و هر شخصیتی مجموعه ای از ترکیب حملات سریع، حملات ترکیبی و حرکات فوق العاده عجیب و غریب را برای از بین بردن حریف خود به کار می برد. همچنین می توانید دو همراه با خود به مبارزه بیاورید تا در صورتی که نوار مخصوص به آن ها در مبارزه پر شد، از آن ها در مبارزه کمک بگیرید.

در کنار قابلیت های تهاجمی، می توانید رقص پا داشته باشید، ضربات حریف را دفع کنید و جای خالی بدهید تا شاهد یک مبارزه تمام و کمال باشید. طرفداران اصلی این بازی دوستداران انیمه هستند، پس توسعه دهندگان حداکثر تلاش خود را به کار برده اند که با طراحی هنری کم نقص، هوادارن خود را راضی نگه دارند. باید بگویم در این راه هم موفق بوده اند و اکثر اشکالات نسخه های اول و دوم را رفع کرده اند.

download-my-hero-ones-justice-2
my-hero-ones-justice-2

بخش داستانی با آموزش های اولیه آغاز می شود و قبل از ورود به رینگ مبارزه شما را با توانایی های تان آشنا می کند. بخش داستانی از فصل سوم و چهارم انیمه آغاز می شود و برای طرفداران آن دیدن دوباره این صحنه‌ها می تواند جالب باشد، البته می تواند برای کسانی که انیمه را دنبال نکرده اند کمی گیج کننده باشد.

بخش های زیاد دیگری هم خارج از بخش داستانی وجود دارد. علاوه بر بخش مبارزات یک به یک، بخش آنلاین و بخش Arcade نیز وجود دارند. همچنین بخش دیگری به نام Mission Mode وجود دارد که با انتخاب یک شخصیت به مصاف شخصیت های دیگر می روید. سلامتی شما بعد از هر مبارزه ترمیم پیدا نمی کند اما آِیتم ها و کارت های سلامتی وجود دارند که می توانید از آن ها استفاده کنید. با باز کردن شخصیت های جدید و بالا بردن سطح آن ها، باید بیشتر به حرکات خود در مبارزه فکر کنید.

تقریبا به همه فعالیت های شما پاداش تعلق می گیرد که به صورت سکه هستند. می توانید آن ها را در راه تغییرات لباس شخصیت ها، نغییرات الگوی کارت آنلاین و از همه تر در بهش شخصیت های Mission Mode استفاده کنید. بازی از لحاظ گرافیک و بصری طراحی زیبایی دارد. محیط های جدیدی نیز به بازی اضافه شده اند که هر کدام از آن ها نیز طراحی های چشم نوازی دارند.

از مشکلات آن می توان بخش آنلاین اشاره کرد که مشکلات در سرور ها باعث شده است بسیاری از مبارزات نیمه تمام بمانند. البته تیم توسعه دهنده قول داده است با ارائه یک آپدیت این مشکل را برطرف کند. مشکل دیگر نبود صوت انگلیسی در بازی است. بازی تنها از زبان ژاپنی پشتیبانی می کند و ممکن برای کسانی که به تازگی می خواهند از این بازی را شروع کنند کمی نا امید کننده باشد.

نکات مثبت

  • مبارزات عمیق و ترکیبی
  • طراحی گرافیکی و بصری فوق العاده زیبا
  • بخش های مختلف که ساعت ها شما را سرگرم می کنند
  • شخصی سازی های فروان

نکات منفی

  • نبود زبان انگلیسی
  • بخش آنلاین افتضاح
بررسی بازی my-hero-ones-justice-2

بررسی بازی ها در بخت

بررسی بازی دث استرندینگآشنایی با بازی کنترل
آشنایی با بازی سیمز 4: دانشگاهآشنایی با بازی DQB2
آشنایی با بازی Walking Deadآشنایی با بازی دیویژن 2
آشنایی با بازی توتال وار: سه پادشاهیآشنایی با بازی The Pedestrian

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *