لوکا یوویچ-سوفیا میلوسویچ

سوفیا میلوشویچ؛ دوست دخترِ لوکا یوویچ مهاجمِ رئال مادرید

مقدمه

فوتبالیست‌های امروزی، به جز داشتن ثروت، به زنان زیبا با تعریف جدید از سکسی بودن معروف هستند. پیش از این با زنانی از جمله ملیسا ساتا، وندا نارا، پری ادواردز، ناگور آرانبورو و آن کاترین برومل آشنا شدید. همینطور با زنانی که با چند فوتبالیست رابطه داشته‌اند. این بار با سوفیا میلوشویچ آشنا خواهید شد که همینک با لوکا یوویچ مهاجم ناموفق رئال مادرید در رابطه است.

سوفیا میلوشویچ

سوفیا میلوشویچ (Sofija Milošević) متولد مارس 1991 در بلگراد یوگوسلاوی سابق است. در واقع او هفت سال از لوکا یوویچ بزرگتر است. او که به نسبت قد بلندی دارد (180 سانتی متر) در زمینه مدلینگ فعال است. او از معروفترین برندهای فعال مد در صربستان مثل جرمی اسکات و Diesel همکاری‌های متعددی داشته است.

خانواده او اصالتا از قبیله‌ی Vasojevići هستند که مونته‌نگرویی به شمار می‌رود.

او علاقه زیادی به خواندن رمان دارد و داستایوفسکی نویسنده محبوب او است. علاقه زیادی دارد که تئاتر بازی کند و مدل ویکتوریا سکرت باشد. الگوی او، بیانکا بالتی سوپرمدل ایتالیایی است. او به عنوان یکی از زیباترین زنان جهان در نظر گرفته می‌شود. موهای بلوند و چشم‌های سبز دارد. دماغ و گونه خود را عمل کرده و لب او نیز با تزریق سیلیکون بزرگ شده است. دو ساعت در روز تمرین ورزشی دارد. مادر او، مراقب رژیم غذایی سوفیا و برادرش است.

مدلینگ

سوفیا محل ثابتی برای زندگی ندارد. او دائما در بلگراد، مادرید، نیویورک و میلان جابجا شده است. نام هنری او سوفیا میلو است. مدلینگ برای او از 14 سالگی شروع شد. یلنا ایوانویچ مدل سابق در ابتدا استعداد او را کشف کرد. اینطور، سوفیا شروع به کار با آژاکس مدلینگ ایوانویچ کرد. نام این برند International Scouting Office است. او اولین پول از مدلینگ را از برند منگو در آورد. برای هفته فشن بلگراد، او یکی از مدل‌های این برند بود. پس از پایان دبیرستان راهی آمریکا شد و شروع به تحصیل رشته تجارت کرد.

پیش از این، او با برندهای زیادی همکاری داشته است: والنتینو، کالوین کلین، دون کاران، مارک جیکوبز، رالف لورن، بتسی جانسون و غیره. تام فورد طراح مدل و محصولات معروف آمریکایی، سوفیا را زیباترین دختری معرفی کرد که از مدت‌ها پیش دیده است. از 2015 او به دسته مدل‌های ترامپ پیوست. این آژانس توسط دانلد ترامپ در سال 1999 افتتاح شده بود. پس از آن، حضور او در شوهای مد بیشتر شد.

رابطه ها

یوویچ طبیعتا اولین رابطه جدی او نبوده است. شانزده ساله بود که با بازیکن تنیس ویکتور ترویتسکی که 5 سال از او بزرگتر بود، وارد رابطه شد. این رابطه کوتاه بود ولی باعث شد او با افراد حاضر در دنیای تنیس بیشتر آشنا شود. بعد با فیلیپ زیووجینوویچ (فرزندِ اسلوبدان زیووجینوویچ تنیسور سابق صرب) نامزد کرد. این بین مدتی با اسلوبو واشیچ که خواننده است، به رابطه رفت. همینطور مدتی با بازیکن واترپولو وانیا اودووچیچ ارتباط داشت. او نیز 9 سال از سوفیا بزرگتر بود.

بعدها با فوتبالیست صربستانی، آدام لیاییچ به رابطه رفت. این رابطه سه سال به طول انجامید و در سال 2018 تمام شد. او پس از پایان این رابطه گفته بود دوست ندارد دیگر با هیچ فوتبالیستی به رابطه برود.

لوکا یوویچ

در تابستان 2019 او خبر از رابطه با لوکا یوویچ داد. در سپتامبر 2020 میلوشویچ و جوویج اولین فرزند خود را به دنیا آوردند. یک پسر که نام او را الکسی گذاشتند. رابطه آنها در حال حاضر نزدیک است و قرار است ازدواج کنند. البته الکسی، اولین فرزند یوویچ نیست. او از دوست دختر سابق خود آنجلا مینیتاشیویچ نیز پسری به نام دیوید دارد. آنجلا یک بار در مورد رابطه جدید لوکا و سوفیا صحبت کرده بود. توضیح داده بود که برای او مهم نیست که لوکا با فرد دیگری رابطه داشته باشد. برای او مهم است که او وظایف پدرانه خود را برای دیوید انجام دهد.

با وجود حضور یک زن زیبا و جذاب در زندگی یوویچ، وضعیت او در فوتبال به هیچ وجه جالب نیست. او دوره بسیار خوبی در اینتراخت فرانکفورت بین سال‌های 2017 تا 2019 داشت. رئال مادرید با 60 میلیون یورو او را خریداری کرد. انتظار می‌رفت او جانشین کریم بنزما یا حتی کریستیانو رونالدو باشد و گل‌های زیادی در مادرید به ثمر برساند. با این حال اینطور نشده است. او در 27 بازی فصل قبل مادرید‌ی‌ها تنها دو گل به ثمر رساند. البته عمده این بازی‌ها به عنوان یار جانشین بود. در فصل جاری نیز چهار بازی و صفر گل.

او حتی مشکلات حاشیه‌ای هم داشته است. در مارس 2020 او قرنطینه در صربستان را شکست و بدون اجازه به مادرید پرواز کرد تا در تولد میلوشویچ شرکت کند. این موضوع حتی باعث شد نخست وزیر صربستان آنا برنابیچ از او انتقاد کند. حتی احتمالاتی مطرح شده که شش ماه زندان برای او در نظر گرفته شود. البته مانند بسیاری دیگر از فوتبالیست‌ها بعید به نظر می‌رسد او راهی زندان شود. بیشتر این احتمال وجود دارد که با پرداخت جریمه این مدت زندان را خریداری کند. تا همین حالا رابطه این دو حاشیه‌های زیادی داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *