تاریخ:اکتبر 3, 2023

پنج توصیه برای اینکه چطور پوکرِ آنلاین را شروع کنید؟

سلسله مطالب آموزش پوکر مجله بخت و اقبال

چه تازه پوکر را آغاز کرده باشید و چه از بازیکنان قدیمی باشید، یادگیری پوکر آنلاین چیزی است که هر کسی می تواند در صورت دریافت راهنمایی ها و توصیه های مناسب، در آن به استادی برسد. در این یادداشت قصد داریم پنج توصیه ای که موقع شروع پوکر آنلاین باید بدانید را باهم مرور کنیم.

قوانین را یاد بگیرید

قوانین پوکر همه جا تقریبا یکی و یادگیری آن ها راحت است. رده بندی کارت ها را از بالا به پایین در نظر بگیرید و قوانین رایج ترین ورژن های پوکر شامل تگزاس هولدم، اوماها و اِستاد هفت کارتی را یاد بگیرید. سراغ هر ورژنی که بروید، باید قوانین نانوشته پوکر را هم بیاموزید تا در موقعیت های مختلف، همیشه آماده باشید. اگر واقعا تازه کار هستید و به دنبال جایی برای شروع هستید، تگزاس هولدم همیشه قدم آغازین مناسبی برای بازی های آنلاین است.

قوانین اولیه بازی را از سایت های مجانی پوکر را یاد بگیرید

سایت های پوکر مجانی آنلاین در جایی از سایت قوانین اولیه بازی با پول را شرح داده اند تا وقتی پای میز نهایی می نشینید و بازی می کنید، راحت و مطمئن باشید. این سایت ها همچنین یک بخش آموزشی هم دارند که در خصوص چرایی رفتار دیگر بازیکنان پای میز و مهارت های لازم پوکر، به شما یاد می دهند. می توانید بدون گذاشتن هیچ پولی، در مسابقات با رقبای واقعی شرکت کرده و حتی در برخی مواقع، در صورت برندن شدن، پول هم بدست آورید.

اولین چیزی که در این سایت ها می بینید این است که بازیکنان بدون وسط گذاشتن پول، ریسک بسیاری به جان می خرند. این استراتژی را برعکس کنید و با سفت تر بازی کردن نسبت به رقبا، در بلندمدت پول بیشتری به جیب بزنید.

همچنین از فرصت برای بازیخوانی شیوه بازی رقبای مختلف استفاده کنید. ببینید چه کسی تهاجمی تر بازی می کند و سعی کنید گیرشان بیندازید. همچنین اگر دیدید کسی زیادی منفعل (غیرتهاجمی) بازی می کند، احتمالا بهتر است مقابلشان تهاجمی تر بازی کنید. در نهایت، دست قرعه های ضعیف را بریزید (فولد کنید)، چون شما را به جایی نخواهند رساند و فقط باعث دردسرند.

دیگر موردی که باید مدنظرتان باشد این است که کجا می خواهید بازی کنید. سایت های PokerStars، 888Poker و William Hill Poker هم به صورت مجانی و هم پولی در دسترس شما هستند و از جمله بهترین وبسایت های پوکر آنلاین به شمار می روند.

اپلیکیشن PokerStars هم فرصت حضور در بازی های نقدی، تورنمنتی و تورنمنت های چند میزه را به بازیکنان می دهد. همچنین باید براساس اهدافی که دنبال می کنید، نرم افزار آنلاین پوکری که برایتان مناسب باشد را هم انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

پولتان را با آسودگی سرمایه گذاری کنید

اینکه پولتان را کجا و به آسودگی واریز و دریافت کنید، می تواند امری چالشی تلقی شود. سرمایه گذاری همیشه از جمله موارد دشوار در برابر بازیکنان مبتدی و باتجربه بوده است، چون در کنار سرگرمی، همه دنبال پول هستند و خب، کسی دوست ندارد پولی که با زحمت و مشقت کسب کرده، از دست دهد.

با این حال، اگر می خواهید واریزی سریعی داشته باشید، Fireplay و Neteller را پیشنهاد می کنیم. اگر هم به نظرتان بین سایت های مختلف در جابجایی خواهید بود یا راحت تر می خواهید پولتان را به حساب بانکی منتقل کنید،داشتن کیف پول پوکر آنلاین هم بسیار مناسب است. باید بدانید چه راهی به دردتان می خورد.

سالن پوکر مناسبی پیدا کنید که با پول واقعی بازی کنید

بازی با پول واقعی گزینه های آنلاین بسیاری برایتان رو خواهد کرد. در انتخاب سایتی که می خواهید بازی کنید، باید به مدت حضورش در این صنعت و وجهه اش دقت کنید؛ اینکه در سایتی با برند مشهور بازی می کنید یا نه، باید برایتان مهم باشد.

در ادامه، در خصوص دیگر فاکتورهایی که برایتان مهم است، تصمیم بگیرید. اینکه می خواهید از نسخه وب یا نرم افزار استفاده کنید، چه نوع پشتیبانی مورد نیازتان است و روش های واریز و دریافت وجه چطور است. همیشه سعی کنید سراغ سایت هایی بروید که قابل اعتماد باشند.

جعبه ابزار پوکر خود را با یادگیری مهارت های مناسب، تکمیل کنید

در هر سطحی از پوکر هم که قرار داشته باشید، نیاز به یادگیری استراتژی های مناسب دارید. روزانه انواع و اقسام یادداشت های مختلف در سایت های متنوع فارسی و انگلیسی تهیه و منتشر می شود. باید بهترین استراتژی ها که کمکتان می کند در بازی پیشرفت کنید را بیاموزید تا همیشه در بالاترین سطح ممکن خود پای میز بنشینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *