تاریخ:ژانویه 16, 2021

چهار اشتباهی که تازه کاران در پوکر آنلاین مرتکب می شوند را بشناسید

سلسله مطالب آموزش پوکر مجله بخت و اقبال: روانشناسی پوکر

گروه نویسندگان سایت پوکرنیوز – اگر تازه پوکر آنلاین را آغاز کرده باشید، اشتباهاتی وجود دارد که نباید مرتکبشان شوید. از این رو در این یادداشت، 4 اشتباهی که تازه کاران در پوکر آنلاین مرتکب می شوند را آماده کرده ایم تا با آگاهی از آن ها ضرر مالی زیادی نصیبتان نشود. اگر به این موارد توجه کنید، بازی خود را زودتر ارتقا می دهید و نسبت به سایر بازیکنان هم سطح خود، برتری خوبی ایجاد خواهید کرد:

استفاده نامناسب از چارت های دست های اولیه

یکی از چیزهایی که تازه کاران خیلی به آن ها متکی هستند، چارت های ارائه شده در خصوص دست های اولیه است. این چارت ها برای فیلتر کردن انتخاب هایتان و پایین آوردن فشار ذهنی، می توانند ابزار بسیاری مناسبی برای برگزیدن دست های های اولیه برای بازی باشد.

با این حال، باید حواستان باشد تمام و کمال از آن ها پیروی نمی کنید. ممکن است بازیکنی بعد از برد یا باختی بزرگ، متفاوت بازی کند. آیا مشغول ارائه وجهه ای از خودتان هستید که باید با دست های اولیه خود سفت تر یا شل تر بازی کند؟ سعی کنید با تغییرات میز، رویکرد خود در قبال دست های اولیه را هم تغییر دهید.

برخورد یکسان با تمام بازیکنان

همه بازیکنان پوکر شبیه هم نیستند و حتی مبتدیان هم شباهتی به هم ندارند. در پوکر حضوری با همه به یک شکل برخورد نمی کنید، پس چرا باید در پوکر آنلاین این طور کنید؟ به شیوه بازی آن ها و کارت هایی که در شوداون (نمایش کارت ها) نشان می دهند، دقت کنید. آیا همیشه با در اختیار داشتن جفت، افزایش می دهند؟ آیا همیشه با دست قرعه های بزرگ، بازی کند (وانمود به داشتن دست ضعیف با کال کردن و چک دادن به منظور ترغیب رقبا به گذاشتن پول بیشتر در پات) انجام می دهند؟

اگر با تمام بازیکنان به شکلی یکسان مواجه شوید، فرصت بهره برداری مالی مناسب از برخی بازیکنان را از دست خواهید داد.

بازی همزمان روی چندین میز پوکر

قبول کنید. همه ما رویای بازی روی 24 میز همزمان و اقدام روی هر هشدار به بازی که روی صفحه ظاهر می شود، را در سر پرورانده ایم، ولی به عنوان مبتدی، نمی توانید در چشم به هم زدنی در این موقعیت ها تصمیم گیری کنید.

در تعداد میزهایی بازی کنید که قادر به تمرکز رویشان هستید و اگر این عدد برایتان تنها یک میز است، هیچ مشکلی ندارد. تا وقتی که در بازه ای مشخص، سود کسب می کنید، روی تعداد میزهایی بازی کنید که از پست مدیریت آن ها برمی آیید.

بازی پوکر آنلاین موقع سردرگمی

همه به یک شکل سردرگم نمی شوند، پس به حس و حالتان موقع بازی دقت کنید. شاید پات بزرگی از دست داده باشید، ولی چرا باید از موقعیت زیر تیغ (UTG)، خیلی شل بازی کنید؟ حتی اگر اخیرا پات بزرگی هم برده باشید، باید به اصول خود پایبند بمانید. براساس توانایی خود بازی کنید و اگر احساس سردرگمی می کنید، سعی کنید آن را زود تشخیص داده و آماده مواجهه با آن شوید. اگر نتیجه ارزیابی شما این بود که از میز پوکر دور شوید، پس این کار را بخورید تا نفسی تازه کرده و با آمادگی بهتر برای بازی برگردید.

مطالب مرتبط:

مهندس صنایع، علاقمند به بازی به خصوص بازی های ورق، نویسنده آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *