تامی آنجلو کیست؟

مطالب متعددی از تامی آنجلو در راستای آموزش پوکر تا کنون در مجله بخت و اقبال گردآوری شده است. این بار خود او را معرفی می کنیم.

تامی آنجلو در 25 آگوست 1958 در اوکلند به دنیا آمد. او یک پوکرباز حرفه ای، نویسنده و مربی است. تامی در دهه 1980 یک موزیسین بود و در سبک راک و کانتری فعالیت می کرد. او پیانو و درام می نواخت. آنجلو در دهه 90 به یک بازیکن حرفه ای پوکر تبدیل شد. از آن زمان تاکنون، او 100 یادداشت برای مجله های مختلف نوشته، 18 ویدیو برای آموزش پوکر تهیه کرده و چهار کتاب در زمینه پوکر به رشته تحریر درآورده است.

نویسندگی

تامی آنجلو تا کنون 5 کتاب منتشر کرده است. 4 مورد از آنها در زمینه پوکر است و یک مورد هم مدیتیشن. در 13 دسامبر 2007 اولین کتابش با نام Elements of Poker منتشر شد. در 1 می 2011 او کتاب A Rubber Band Story and Other Poker Tales را منتشر کرد. کتاب سوم او در 14 مارس 2017 منتشر شد و Painless Poker نام داشت. او نام Waiting for Straighters را برای کتاب چهارمش انتخاب کرد که در روز 23 اکتبر 2018 منتشر شد. کتاب پنجم تامی هم در زمینه مدیتیشن است و در سال 2019 به چاپ رسیده است.

مربی پوکر

از سال 2003، آنجلو به تهیه و تولید ویدیوهای ویژه آموزش پوکر مشغول است. برنامه Tiltless شهرت زیادی در دنیای پوکر دارد. پوکربازهای سطح بالایی چون جی روزنکرانتز، فیل گالفوند و دیوید بنفیلد از شاگردان او بوده اند.

آنجلو به همراه وین لایولی و راب کول، یک سری برنامه ویدیویی 8 قسمتی در مورد پوکر تهیه و تولید کرد. نام این برنامه The Eightfold Path to Poker Enlightenment بود و تمرکزش روی استفاده از علم روانشناسی توسط پوکربازهای حرفه ای. نام این ویدیوهای آموزشی از یکی از تعلیمات اصولی و اساسی بودا وام گرفته شده است. این ویدیوها در تابستان 2009 منتشر شد.

در سال 2015، آنجلو همکاری با سایت Run It Once را شروع کرد و همچنان یک مربی پوکر بود. بیشتر ویدیوهای او در مورد بازی های ذهنی و روانی در دنیای حرفه ای پوکر بود. سه سال بعد او تصمیم گرفت به یک مربی پوکر در حوزه استراتژی تبدیل شود.

ماجراجویی های آنجلو از زبان خودش

تجربه من در دنیای پوکر از سال 1990 شروع شد که 32 ساله بودم و تصمیم گرفتم دیگر یک موزیسین نباشم. من به یک بازیکن حرفه ای پوکر تبدیل شدم. طی 13 سال، 5 شب در هفته پوکر بازی می کردم و دو دشمن بزرگ داشتم: طولانی بازی کردن و شل بازی کردن. بعد یک دوره موفق داشتم و توانستم درآمد خوبی کسب کنم. در این بازه دوساله به اندازه دوبرابر درآمد قبلی ام توانستم از این راه پول به دست آورم.

در این میان یک برنامه مربیگری پوکر هم برای بازیکنان جدی این بازی تهیه کردم. اولین شاگردان من،‌ دو بازیکن حرفه ای بودند و همه چیز خوب پیش رفت. نامم دهان به دهان چرخید و دیگر شاگردان زیادی داشتم. بازیکنانی باهوش و جوان که در بازی های زنده و یا آنلاین پوکر شرکت می کنند. تاکنون مربیگری 150 بازیکن را برعهده داشته ام.

در ژوئن 2006 حساب بانکی من پر شده بود و اعلام کردم بر پوکر غلبه کرده ام. می خواستم مدتی از بازی و مربیگری پوکر دور شوم. به همین خاطر 18 ماه همه چیز را کنار گذاشتم و همه مهارت ها، تجارب و آموخته هایم را در کتاب Elements of Poker ارائه کردم. استقبال فوق العاده ای که از اولین فرزند من شد، ترغیبم کرد به این مسیر ادامه دهم. در این مورد جامعه پوکر کمک های زیادی به من کرد.

بعد از آن، علاقه من به مربیگری و نوشتن در مورد پوکر بیشتر و قوی تر از قبل شد. مثل دیوانه ها از کارها و آموزش هایم یادداشت برداری می کردم و سعی می کردم همه ایده های دنیای پوکر را یک جا جمع آوری کنم. از تمام این اطلاعات و تجارب در کتاب های بعدی ام استفاده کردم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *