بازی کما 2

بررسی بازی The Coma 2: Vicious Sisters (دانلود بازی)

مشخصات کلی بازی

پلتفرم Nintendo Switch, PS4, Xbox One, Windows, Linux, macOS
توسعه دهنده Devespresso
ناشر Headup
ژانر: ماجراجویی، وحشت
تاریخ انتشار January 27, 2020
دانلود بازی دانلود بازی The Coma 2: Vicious Sisters

داستان بازی The Coma 2: Vicious Sisters

ممکن بود فکر کنید بعد از اتفاقات نسخه اول بازی یعنی Coma: Recut، کسی دبیرستان Sehwa را تخریب کرده باشد. با این حال، ادامه قسمت اول را در این نسخه شاهد هستیم. در این داستان شاهد ماجراجویی هایی مبتنی بر وحشت و کابوس هستیم. نیازی نیست برای درک داستان The Coma 2: Vicious Sisters حتما نسخه اول را تجربه کرده باشید. با این حال، اگر نسخه اولیه را تجربه نکرده باشید، بازی به طور سریع چکیده ای از اتفاقات نسخه قبل را نمایش می دهد.

The Coma 2: Vicious Sisters بازی را با معرفی دانش آموزی به نام Mina شروع می کند. مانند اکثر دختران هم سن و سال خود، این دختر نیز با مشکلاتی مواجه است که سعی می کند آن ها را به درون خود بریزد. با این حال، یک شب به جایی وارد می شود که نباید و وارد “کما” می شود.

the coma 2: Vicious Sisters
the coma 2: Vicious Sisters

وقتی بیدار می شود، کل مدرسه او به مکانی خالی از سکنه پر از اجساد پراکنده و شیاطین تبدیل شده است. در حالی که سعی ممکن بفهمد چه اتفاقی افتاده است، به معلم خود، یا کسی که فکر می کند معلم او است بر می خورد. این امر باعث می شود که مینا مدرسه را ترک کند و در ساختمان های دیگر جستجو کند تا در مورد وضعیت شهر اطلاعات بیشتری کسب کند و احتمالاً به خانه بازگردد.

شروع بازی در فریب بازیکنان که فکر کنند با بازی راحتی سر و کار دارند بسیار عالی عمل می کند. در حین آشنایی بازیکن با مکانیک ها و سیستم های مختلف، تمایل به احساس راحتی در شما ایجاد می کند، درست در زمانی که ممکن چیزی را وارد صحنه کند که می تواند شما را بکشد.

مینا قوی نیست، اما ساده لوح هم نیست. او با شجاعت تمام و با استفاده از هر وسیله ای که به آن دسترسی دارد با هر شرایطی رو در رو می شود، حتی اگر فرار و مخفی شدن برای زنده ماندن باشد. چند آیتم وجود دارد که می توانند انرژی شما را افزایش بدهند. این آیتم ها به راحتی با گشت و گذار در اطراف به دست می آیند.

با این حال، توسعه دهندگان دستگاه های فروش خودکار هم در محیط بازی قرار داده اند که با پولی که در محیط پیدا می کنید می توانید از آن خرید کنید، که البته با توجه به شرایط بازی کمی توی ذوق می زند. همچنین، تعداد زیادی مکان برای ذخیره سازی بازی وجود دارد که می توانند اندکی از ترس شما از کشته شده را کم کنند. دشمنان در ابتدا کمی ضعیف هستند و تا مرحله سوم خیلی مانع از پیشروی شما نمی شوند. افزایش سختی بازی کمی زمان می برد، اما وقتی با دشمنان قدرتمند مواجه می شوید، شرایط به شدت عوض می شود.

اعمالی مانند دویدن در خیابان برای فرار از دشمنان دیگر فایده آنچنانی ندارد چرا که باید مراقب دشمنان پنهان شده در انتهای کوچه باشید. به طور مشابه، بازی شما را محبور می کند به صدای پای دشمنان گوش کنید تا از موقعیت آن ها باخبر شوید، البته این مورد در مورد صدای پای شما هم صدق می کند، ممکن است کمی آزار دهنده باشد، اما حس و حال خوبی است.

مراحل در طول بازی تغییر می کنند، اما هر مرحله طراحی مخصوص به خود را دارد. بازیکنان به اتاق ها و طبقات مختلف می دوند. برای پیشبرد بازی باید چیز هایی مانند کلید پیدا کنید یا پازل های گنجانده شده در بازی را حل کنید. این پازل ها کاملاً سر راست هستند و حتی در مراحل بعدی بازی هم خیلی پیچیده نمی شوند. با گشت و گذار در بازی می توانید به راز هایی دست پیدا کنید که با جمع آوری منابع لازم می توانید تله بسازید و سلاح جدید درست کنید تا به مصاف دشمنان بروید. این پاداش بزرگی برای کسانی است که دیالوگ ها را به دقت می خوانند و اتاق های مختلف را بررسی می کنند.

the coma 2: Vicious Sisters
the coma 2: Vicious Sisters

جهان و شخصیت ها همه فوق العاده به نظر می رسند. توسعه دهنده به طرز چشمگیری تصاویر شخصیت ها چه در بازی و چه در صحنه های داستانی را بهبود داده است. عاشق برش های ها کامیک بوکی بازی هستم که در روایت داستان و ایجاد حس وحشت و ترس بسیار عالی عمل کرده اند. طراحی صدا فوق العاده است، چه در دیالوگ ها و چه در موسیقی متن که در هر منطقه ای متفاوت است.

The Coma 2: Vicious Sisters مجموعه بازی را به سطح جدیدی از کیفیت رسانده است. ماجراجویی عصبی کننده و پر تنشی است زیرا شما مجبور هستید از هر ابزاری که می توانید در محیط پیدا کنید برای جلوگیری از کشته شدن استفاده کنید. در حالی که سختی بازی به کندی افزایش پیدا می کند، آیتم های بازی برای پیشبرد بازی کافی هستند. توسعه دهندگان باید برای این ترس و وحشتی که ایجاد کرده اند به خودشان افتخار کنند. بی صبرانه منتظرم ببینم که در آینده چه بازی هایی از این تیم عالی منتشر خواهد شد.

بررسی بازی ها در بخت

آشنایی با بازی The Pedestrianآشنایی با بازی کنترل
آشنایی با بازی TT Isle of Man Ride on the edge2آشنایی با بازی DQB2
آشنایی با بازی Walking Deadآشنایی با بازی دیویژن 2
آشنایی با بازی توتال وار: سه پادشاهیآشنایی با بازی سیمز 4: دانشگاه
آشنایی با بازی My Hero Ones Justice 2بررسی بازی دث استرندینگ
آشنایی با بازی Monster Hunter World: Iceborne
7 Pings & Trackbacks
  1. Pingback: بررسی بازی KUNAI (دانلود بازی) - بخت

  2. Pingback: بررسی بازی Ori and the Will of the Wisps - بخت

  3. Pingback: بررسی بازی Lair of the Clockwork God (دانلود بازی) - بخت

  4. Pingback: بررسی بازی Ghost Giant - بخت

  5. Pingback: ببرسی بازی Murder by Numbers - بخت

  6. Pingback: بررسی بازی Broken Lines (دانلود بازی) - بخت

  7. Pingback: بررسی بسته الحاقی Total War: Three Kingdoms – A World Betrayed - بخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *